پشتیبانی محصولات و رزرو وقت مشاوره با دکتر سروش افشار

بهترین و برترین منابع کنکور سراسری ۹۵ برای رشته ی تجربی

بهترین و برترین منابع کنکور سراسری ۹۵ برای رشته ی تجربی

بی شک یکی از مهمترین کارها برای موفقیت در کنکور تهیه منابع کمک آموزشی و تست زنی میباشد. یک دانش اموز کنکور تجربی برای انکه بتواند از متون کتب درسی بیشترین استنباط و تحلیل را داشته باشد ناگزیر به تهیه یکسری منابعی است که به تفهیم و تعمیق او سرعت بخشد.

توجه !!! توجه!!!

تغییرات سبک در کنکور از سال ۸۹-۹۰ اغاز شد و ادامه پیدا کرد. کنکور۹۴ به همه ما اثبات کرد که با روش های قدیمی به نتیجه نخواهید رسید!!

بنابراین بسیاری از موسسات ، اساتید (حتی اساتید معروف) ، کتابها ، انتشارات روشهای خود را قدیمی دیدند و فهمیدند اگر نخواهند با کنکور تغییر رویه دهند نمیتوانند رقابت کنند!!

بشدت توصیه میکنم به کلاسهایی بروید و کتابهایی بخرید که به روش جدید نه قدیمی به شما اموزش میدهند.حتی به گفته اکثر دانش اموزان دیگر کلاس رفتن فایده ای ندارد و بهتر است به جای ان برای خرید کتاب خوب هزینه کنید!

البته توجه داشته باشید بهتر است در هر درس یک منبع کمک آموزشی ، جزوه یا … و یک منبع تست زنی داشته باشید.

منبع کمک آموزشی را در کنار کتاب مطالعه کنید تا مطالب را بهتر یاد بگیرید و از منبع تست زنی خود را سنجش و ارزیابی کنید تا بفهمید چقدر تسلط دارید!

در ادامه بهترین منابع بروز رسانی شده کنکور را برای سال ۹۵ معرفی میکنم. شاید بعضی از این کتابها را نداشته باشید. البته اصراری به تهیه همه ی انها نیست توجه کنید منبعی برای شما مناسب است که خودتان با ان براحتی درس را فرا بگیرید. شرط انکه منبع کیفیت مناسب دارد یا نه اینست که بتوانید تست های کنکور یکی دوسال اخیر را پس از مطالعه منابع خود، پاسخ دهید.

زیست شناسی : نمیخواهم شما را بترسانم اما این درس به غولی برای عاشقان پزشکی تبدیل شده است! تست های زیست هرسال سخت تر ، مفهومی تر و حتی حفظی تر میشوند گویی طراح میخواهد دانش اموز واج به واج کتاب درسی را از بر باشد! اما با تلاش و مطالعه میتوان این غول را شکست داد.

برای زیست شناسی یک جزوه ی مناسب و کمک اموزشی پیدا کنید. درحال حاضر جزوات خوبی حتی بصورت رایگان در اینترنت وجود دارد که میتوانید با کمک ان به نکات مهم و سوال خیز کتاب تسلط پیدا کنید. برای کتاب تست میتوانید از انتشارات گاج و یا نشر الگو استفاده کنید که خود را همگام با تغییر سبک کنکور سراسری پیش برده اند.

رمز موفقیت در زیست شناسی یک چیز است و خیلی هم ساده است: تکرار و مرور!

رتبه های برتر چند ده بار کتاب را مرور کرده اند اگر میخواهید رتبه برتر شوید رکورد مرور را بزنید!

شیمی : یا بهتر است در این یکی  دوسال بگوییم ریاضی-شیمی!!!

تست های درس شیمی  هم شامل مسایل حل کردنی و هم مسایل حفظی است. در یکی دوسال اخیر تعداد مسایل ریاضی و حل کردنی در درس شیمی بشدت زیاد شده است. به نظر میرسد طراح قصد دارد با سرگرم کردن دانش اموزان روی مسایل ، کاری کند تا وقت این درس هدر رود و حتی فرصت به پاسخگویی تست های غیرحل کردنی نرسد.

پس تا میتوانید اول تست های حفظی و بعد در صورت داشتن وقت مسایل را پاسخ دهید.

شیمی مبتکران سالها بعنوان منبع کمک اموزشی و تستی یکه تازی میکرد اما با تغییر سبک کنکور انتشارات خیلی سبز گوی سبقت را ربود. پس کتابهای خیلی سبز پیشنهاد خوبیست.

ریاضی: گویند ریاضی از ریاضیت می اید. یعنی برای انکه بخواهید در ریاضیات درصد بالا بدست اورید باید ریاضت بکشید!

ریاضت شما یعنی تا میتوانید تست بزنید. البته منبع کمک اموزشی و یا شاید تدریس استاد نیز مهم باشد اما تست زنی زیاد شما را به تسلط میرساند.

برای ریاضیات به گفته اکثر رتبه برترها کتابهای خیلی سبز و یا مهروماه همگام با تغییر سبک کنکور بوده اند. البته انتخاب بین یکی از اینها به عهده خودتان است.

فیزیک: سد سخت دروس تخصصی کنکور۹۴ که به ادعای کارشناسان بالای ۷۰ درصد تست هایی که در کنکور امسال مطرح شد خیلی سخت بوده است!!!

شرح انچیزی که اتفاق می افتد بسیار ساده است! طراحان کنکور دیگر به فرمولها و حفظیات اهمیت نمیدهند و از شما بیشتر کاربرد فرمولها را در زندگی واقعی میخواهند. پس شما اول باید به فرمول و تست مسلط شوید و بعد انها را عمیقا درک کنید!

برای فیزیک انتشارات نشر الگو مناسب ترین حریف برای مغلوب کردن تست های گردن کلفت فیزیک است.

ادبیات: در کنکور ۹۴ عده ای عقیده داشتند که دروس عمومی اسانتر از سالهای قبل بوده است. شاید بتوان گفت تغییر سبکی مشاهده نشده و بخاطر همین اسانتر به نظر رسیده اند اما تست ها همچنان استاندارد لازم را حفظ کرده بودند.

باید ادبیات را مبحثی بخوانید. املا، لغت ، تاریخ ادبیات مباحث کاملا حفظی هستند که با مطالعه ی انها میتوانید حداقل ۴۰ درصد پاسخ دهید. برای هرکدام از اینها یک کتاب تهیه کنید. قرابت معنایی و ارایه ادبی هم دو مبحث مهم دیگر هستند .

برای قرابت کتاب هامون سبطی چندین سال است که رقیبی ندارد. برای ارایه ادبی هم انتشارات خیلی سبز کتاب خوبی دارد.

اما اگر میخواهید اقتصادی تر عمل کنید ادبیات موضوعی گاج کتاب عظیم الجثه ای منتشر کرده که همه ی نیاز های شمارا در ادبیات برطرف میکند

عربی: همیشه به دانش اموزانی که از درس عربی گریزان هستند توصیه میکنم اگر نمیخواهید قواعد را بخوانید لاقل ترجمه و تعریب را کار کنید. اگر تست های ترجمه و تعریب را درست بزنید ۴۰ درصد نمره کسب میکنید بدون خواندن قواعد!

برای عربی انتشارات گاج، خیلی سبز(فوت و فن) و به زبان ساده تر کتاب ایاد فیلی را میتوانید تهیه کنید.

گاج رسمی تر درس داده و فوت و فن شاید در حد یک دانش اموز انسانی و کتاب ایاد فیلی به زبان ساده! انتخاب باشماست.

زبان: در زبان انگلیسی کسی که لغت و واژگان خوبی داشته باشد هم در گرامر و هم در متن و کلوز تست موفق است.

کتابهای شهاب اناری از انتشارات مبتکران ویژگی بارزی دارند انکه لغات خارج از کتاب مرتبط هم در این کتابها موجود است تا دانش اموز دچار مشکل ازین نظر نشود.

برای تمرین متن و کلوز تست شدیدا تاکید میکنم کتاب و نترسیم از متن انتشارات شبقره را تهیه کنید و هروز یک متن و یک کلوز کار کنید!

بعضی ها میگویند هرسال چند متن ازین کتاب انتخاب شده و در کنکور داده میشود! اثبات ادعای حرفهای انها به عهده خودشان!

دین و زندگی: درسی که پیش بینی میشد در کنکور۹۴ با سختی قابل ملاحظه ای رو به رو شود اما گویا دست طراحان برای سخت تر کردن دین و زندگی بسته اس و تا الان نتوانسته اند تغییر مهمی در طراحی سوالات ایجاد کنند.

کتاب معروف در این زمینه از انتشارات گاج کتاب حجیمی است و اگر وقت دارید و میخواهید دینی را بالا بزنید بخوانید در یر اینصورت کتاب جامع دین و زندگی آبی قلم چی تنها کتابی از این انتشارات است که توانسته برعکس بسیاری از کتابهای این انتشارات  تا حدودی به حیات خود ادامه دهد.

زمین شناسی : حسرت زمین شناسی را شاید رتبه ی دو رقمی بخورد که اگر زمین را صفر نمیزد شاید به رتبه ی کشوری تک رقمی میرسید!

اما زمین شناسی را حتی شده بصورت خلاصه و چکیده بخوانید. البته سخت ترین و پیچیده ترین درس شما زمین شناسی است چون کتاب توضیحات مبهمی داده و درس زمین بگونه ای است که حتما باید با شکل و تصویرهای فراوان تفهیم شود که متاسفانه در دسترس دانش اموزان نیست!

میتوانید از چکیده و خلاصه های انتشارات مهر و ماه استفاده کنید و در کنکور بصورت خیلی سریع سوالات را نگاه کنید اگر بلد بودید سریع پاسخ دهید وگرنه به درسهای دیگر برسید.

امیدوارم با صرف کمترین هزینه و دریافت بهترین امکانات به موفقیت برسید.

سید آرش گلستانه(مشاور کنکور تجربی)

 

امتیاز این مطلب
89
برچسب ها :
Avatar
نویسنده مطلب دکتر افشار

89 دیدگاه

 • Avatar mohammad
  4 سال پیش

  با سلام شما اطلاع دارید که کتابهای ریاضی تجربی جامع خیلی سبز و کتابهای زیست و قرابت نشردریافت و کتاب گاج نقره ای با چاپ پارسالشون ویرایش قابل توجهی کرده یا نه؟

 • Avatar فرشاد
  3 سال پیش

  سلام به نظرم برا زیست خانه زیست شناسی ۱و۲خیلی خوبه همش تست همراه با جواب تشریحی خوبیه

 • Avatar فاطمه
  3 سال پیش

  باسلام
  من کارشناسی ارشد برق از دانشگاه چمران اهواز ذارم، ولی بنابه دلایلی تمایل دارم که در رشته دندان پژشکی چمران ادامه تحصیل بدم،میخواستم بدونم واسه کنکور بهتره چطور شروع کنم واز چه منابع و روش هایی استفاده کنم؟من واسه کنکور امسال شانسی هم دارم؟ممنون

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   سلام .

   برای امتحان کردن شانستون در مدت باقی مونده میتونید برنامه دو ونیم ماهه رو تهیه کنید.
   و یا فرم ثبت نام مشاوره رو تکمیل کنید تا با شما تماس گرفته شود.

  • Avatar فرشید
   3 سال پیش

   سلام.من ۲۸ سال سن دارم و رشته ریاضی بودم و سال ۸۴ دیپلم گرفتم و سال ۹۱ هم از دانشگاه پیام نور کارشناسی اقتصاد گرفتم.حالا بنا به دلایل شخصی میخوام کنکور تجربی بدم و یکی از رشته های پزشکی قبول بشم.ازتون خواهش میکنم راهنماییم کنید چون به شدت سر در گم هستم.

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   سلام
   با شماره ۰۲۱۸۷۷۶۱۳۹۷ تماس بگیرید و وقت مشاوره دریافت کنید

  • Avatar فرخ
   3 سال پیش

   سلام . من کارشناسی برق دارم خواستم مثل شما کنکور تجربی بدم خواستم ببینم قبول شدین؟ اگه میشه از تجربتون استفاده کنم

  • Avatar دکتر افشار
   3 سال پیش

   سلام.دانش آموزان بسیاری بوده اند و داشته ام که در این امر موفق شده اند.برای ارتباط مستقیم به کانال بروید و به آیدی متسقیم بنده در تلگرام پیام بدین. @soroushafshar

 • Avatar پریسا
  3 سال پیش

  با سلام میخواستم یه سوال ازتون بپرسم توروخدا برادرانه راهنماییم کنید من ۲۷ ساله دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته شیمی از دانشگاه محقق اردبیل هستم قصد دارم دوباره کنکور بدم واسه داروسازی بنظرتون وقت تلف کردن دوباره واسه خوندن برا کنکور ؟؟؟؟اخه میگن خیلی سخت شده و اینا…..اگه بخونم با اینرقابت سنگین شانس قبولی دارم ؟؟؟؟؟؟؟برم آموزشگاه ثبت نام کنم یا با همون منابعی که بالا ذکر کردید بشینم تو خونه بخونم ؟؟؟مرسی

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   باسلام
   مسلما کنکور دادن مجدد نوعی عقب گرد و شروع از صفر تلقی میشه اما خب اگر هدفی در دل شما هست میتونید بهش برسید!
   برای موفقیت در کنکور باید بیش از یک سال مطالعه مستمر و مداوم داشته باشید البته با برنامه ریزی هدفمند و منسجم! برای شروع نیاز به کلاس نیست! منابع مناسب رو تهیه کنید و بعد با یک برنامه ریزی مناسب مطالعه خواهید کرد.
   حتما شانس قبولی دارید به شرط انکه شرایط فوق را رعایت کنید و بدونید که باید از یک مشاور باتجربه هم استفاده کنید.
   موفق باشید

  • Avatar میثم
   3 سال پیش

   سلام منم همین شرایطو دارم سال ۸۴مهندسی شیمی گرفتم.میخام دانشگاه آزاد دندون یا دارو بخونم.نمیدونم میشه یا نه

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   مجدد شرایطتونو بگید

 • Avatar میثم
  3 سال پیش

  سلام
  من دانش اموز سال سوم هستم الان که امتحانات تموم شده نمیدونم چه طوری شروع کنم برا خوندن تو شهرمون قلم چی هست اما از هرکسی که میپرسم در مورد رفتن به قلم چی شدیدا تاکید میکنه که نرو مشاور خوب هم خبر ندارم حالا میشه منو راه نمایی کنید ؟؟؟؟؟؟ لطفا

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   سلام برای شما برنامه داریم
   به ادرس زیر ایمیل بدید و برنامه تابستون براتون ارسال میشه با راهنمایی هایی که میشید میتونید در تابستان مباحث را پیش ببرید .

   modir.mykonkoor@gmail.com

  • Avatar کیمیا
   3 سال پیش

   به نظر من قلم چی خوبه برنامه ای هم که میده خیلی کمک میکنه اگه با برنامش بخونی موفق میشی و چون جامعه ی آماریشم بالاست میتونی خودتو بسنجی

 • Avatar Sara
  3 سال پیش

  سلام، بنظروتون بهترین منبع آزمونهای داخل و خارج چند سال اخیر چه کتابیه؟

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   سلام
   کتابهای زرد کانون منبع خوبی هستن

 • Avatar نسترن
  3 سال پیش

  سلام
  برای درس زیست شناسی دنبال یک کتاب با تست های قوی هستم
  به نظرتون کتاب فاگوزیست چطوره برای درسنامه ولی پون حجمش زیاده دودل هستم

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   کتاب خوبیه برای مطالعه توصیه میکنیم تهیه کنید

 • Avatar فاطمه میری
  3 سال پیش

  سلام, من امتحاناتم تموم شده و رشته ریاضی بودم برای سال پیش میخوام تغییر رشته بدم برای تجربی, ولی تستهای زیست به نظرم خیلی سخته و کلافه ام کرده می تونید من رو راهنمایی کنید, با توجه به اینکه یک سال فرصت باقی مونده شانسی برای قبولی دندان پزشکی دارم؟
  با تشکر

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   بله حتما.
   میتونید موفق بشید . فقط برنامه ریزی درست و منسجم داشته باشید و روش مطالعه دروس مختلف رو هم بدونید.
   لطفا برای دریافت مشاوره در سایت ثبت نام کنید د سرع وقت باهاتون تماس میگیرن

 • Avatar مجید
  3 سال پیش

  سلام من کاردانی نرم افزار تموم کردم با توجه به این که رشته ی دبیرستانیم فنی بود حجم درسا نسبت به رشته تجربی و ریاضی خیلی پایینتره.سوالم اینه آیا اگه من با اراده و برنامه ریزی دوباره شروع به درس خوندن کنم احتمالش هست که دندون پزشکی قبول شم؟
  البته به دلایلی هم نتونستم همین درسای خودمو خوب پاس کنم در کل وضعم از لحاظ درسی خرابه

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   سلام
   اول پیشنهاد میکنم یک کتاب زیست شناسی تهیه کنید و چند روز اون رو مطالعه کنید ببینید اصلا علاقه دارید؟!
   بعد کتابهای تخصصی رو بگیرید و یک ماه با برنامه درس بخونید و ببینید اصلا میتونید این حجم مطالعه رو داشته باشید ؟×
   در حال حاضر قبولی در رشته های برتر تجربی بسیار سخت هستش و دانش اموزان تجربی سالها پشت کنکور میمونند تا قبول شن .
   اما با تلاش و برنامه ریزی درست میتونید به هدفتون برسید.

 • Avatar بابک
  3 سال پیش

  با سلام

  من سال ۹۰ مهندسی نرم افزار گرفتم.و از نظر تخصص هم خوبم.و الان میخوام برا رشته پزشکی کنکور بدم.میشه راهنماییم بفرمایین؟

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   اول منابع تخصصی رو بگیرید مدتی مطالعه کنید ببنیید تواناییشو دارید یا خیر .
   و بعد زیر نظر یک مشاور ادامه بدید

 • Avatar هستی
  3 سال پیش

  سلام خسته نباشید
  من دانشجو کارشناسی رشته روانشناسی هستم اما من به پزشکی علاقه دارم و می خوام خودمو برای کنکور ۹۶ آماده کنم اما چون پایه ریاضی و فیزیکم ضعیفه از این بابت استرس دارم نمیدونم چیکار کنم ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   برای افرادی با پایه ضعیف بهتره از کتابهای سی سال کنکور ابی قلم چی استفاده کنند و خودشون مباحث رو به تدریج پیش برند .
   معمولا نیاز به کلاس ندارید و خودتون بهتر میتونید مباحث رو بخونید.

 • Avatar هستی
  3 سال پیش

  سلام خسته نباشید
  من می خوام برای کنکور تجربی خودمو آماده کنم برای درس شیمی به نظر شما از چه منبعی استفاده کنم که خوبه باشه و بتونم درصد خوبی ازش بدست بیاورم ممنون میشم جواب بدید.

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   اول کتاب درسی و بعد خیلی سبز و مبتکران

 • Avatar فاطمه
  3 سال پیش

  سلام خسته نباشید
  من دیپلم ریاضی دارم والان ۲۶ سالمه می خوام پرستاری بخونم میخوام بدونم شانس قبولی دارم؟
  ممنون بابت منابعی که معرفی کردین.

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   بله حتما شانس خواهید داشت . فقط برنامه ریزی رو فراموش نکنید.

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   سلام .
   بله حتما شانس خواهید داشت .

 • Avatar Negar
  3 سال پیش

  سلام،ببخشیدمن سال دوم دبیرستان هستم وازالان شروع به خوندن کنکورکردم ،بهترین روش برای مطالعه وبرنامه ریزیم چی میتونه باشه ؟!
  باتشکر..

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   سلام دوست خوبم
   خیلی خوبه که از الان به فکر مطالعه برنامه ریزی شده هستید.
   سعی کنید کاملا روی درسهای سال دوم مسلط بشید و در تابستان درسهای سال بعد رو تا اونجا که ممکنه بخونید! و همینطور ادامه بدید. برای اموزش نحوه مطالعه دروس میتونید از مشاورین وبسایت کمک بگیرید

 • Avatar Elham
  3 سال پیش

  سلام ،میخواستم بدونم کسی که بخواددرسای سال دوم روهم زمان باسال سوم بخونه چطورمیتونه برنامه ریزی کنه تابرای کنکوررتبه ی بالایی بیاره ؟!!

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   سلام
   منظور شما مطالعه دروس پایه اس.
   برنامه ریزی این دروس و تقسیم بندی و شیوه ی مطالعه ی درسها روش های مفصل خاص خودشو داره! لطفا فرم ثبت نام مشاوره را تکمیل کنید.

 • Avatar mina
  3 سال پیش

  سلام خسته نباشید من ارشد شیمی معدنی خوندم می خوام تغییر رشته بدم به نظر شما کدام یک از این دو روش برای تغییر رشته بهتر است ۱- از اول برای کنکور داروسازی شرکت کنم یا۲- ارشد به دکتری را رشته داروسازی بخوانم لطفا کمکم کنید

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   سلام
   مسلما مطالعه برای کنکور سراسری برگشت به عقب هست و به خیلی از شرایط بستگی داره که در بسیار مفصل هست
   در مورد گرایش های دکترای رشته ی شما اطلاعی نداریم

 • Avatar saeed
  3 سال پیش

  سلام، بنده کارشناس ارشد میکروبیولوژی هستم میخواستم دوباره برای کنکور تجربی امتحان بدم……….. میخواستم بدونم آیا شانسی برای دندان پزشکی دارم اگه ۷-۸ماه وقت بذارم آیا شانسی برای قبولی دارم……………

  • Avatar دکتر افشار
   3 سال پیش

   بله حتما اما برنامه ریزی دقیق داشته باشین و راه اشتابه رو نرین.موفق باشید.

 • Avatar سارا
  3 سال پیش

  سلامم خیلی ممنون از اطلاعاتتون
  من دیپلم تجربی سال ٩١ گرفتم والانم کارشناسی رشته ی اب و خاک تموم کردم میخواستم برای سال دیگه کنکور تجربی شرکت کنم بنظرتون میتونم موفق بشم و اینکه برای برنامه ریزی درسام چیکار کنم

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   سلام
   اول از همه باید بدونید که اگر در دانشگاه سراسری و دوره روزانه تحصیل کردید و بخاید مجدد کنکور بدید با توجه به دفترچه سازمان سنجش باید شهریه پرداخت کنید. برای رشته ی پزشکی ۱۲ میلیون در سال . اما اگر غیر از سراسری خونده باشید حتما میتونید شرکت کنید.
   باید با شماره های ما تماس بگیرید تا برنامه ریزی دقیق و منسجم دریافت کنید

 • Avatar سنا
  3 سال پیش

  سلام من ۳۲ سالمه و فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم ..سالها گذشت و در حسرت نخوندن پزشکی الات تصمیم دارم برای دارو یا پزشکی بخونم با وجود سهمیه فرزند جاتباز ۷۰ ایا میتونم به نظر شما یا نه؟

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   با توجه به قوانین سازمان سنجش فقط میتونید در دانشگاه بین الملل پذیرفته شید بدلیل اینکه مدرک ارشد دارید.
   اما برای شما هم امکانپذیره به شرط انکه با برنامه ریزی و کمک گرفتن از یک مشاور پیش برید

 • Avatar رضا
  3 سال پیش

  سلام
  من سال ۷۶ کارشناسی زمین شناسی از دانشگاه دولتی گرفتم و سال ۸۵ هم ارشد دانشگاه آزاد، دیپلم نظام قدیم سال ۷۲ هستم. الان می خوام مجددا کنکور بدم. به نظرتون با یه برنامه ۸-۹ ماهه شانس قبولی دندانپزشکی رو دارم؟
  و در صورت قبولی باید شهریه بدم؟

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   بله شانس دارید اما با برنامه ریزی درست و هدفمند
   بله چون مدرک ارشد دارید فقط میتونید در بین الملل شرکت کنید

  • Avatar رضا
   3 سال پیش

   با سلام و سپاس از پاسخگویی
   اینکه ارشدم رو از دانشگاه آزاد گرفتم فرقی نمیکنه، بازم فقط باید پردیسهای بین الملل رو انتخاب کنم؟!!

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   بله اگر ارشد رو گرفته باشید باید بین الملل فقط انتخاب کنید.
   البته میتونید به دفترچه مراجعه کنید این مورد رو کامل توضیح داده است

 • Avatar مینا
  3 سال پیش

  سلام من کارشناسی ادبیات انگلیسی روزانه هستم بنابه دلایلی نتونستم سال کنکورم خوب درس بخونم رشته دبیرستانم تجربی بوده
  خیلی عقب افتادم می دونم سال ۹۱ کنکور دادم توروخدا بگید چی منابعی بخونم؟خوندن کتابای درسی با توجه به اینکه نمی دونم تغییرات کرده یا نه مفیده من قصد تحصیل تو ی رشته داروسازی یا رشته ی پیراپزشکی خوب مثل فیزیوتراپی یا بینایی سنجی رو دارم…و هزینه تحصیل با توجه به اینکه شبانه حساب میشم در رشته های پیراپزشکی چه قدر هست واقعا سر درگمم…
  خواهشا واسه زیست و شیمی بهم کتاب تست معرفی کنید…و در مورد شهریه راهنمایی ام کنید

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   به پست معرفی منابع مراجعه کنید.
   باید با تلفن ۰۲۱۸۷۷۶۱۳۹۷ تماس بگیرید تا مشاورین ما راهنماییتون کنند.

 • Avatar رضا
  3 سال پیش

  سلام
  من مدرک فوق لیسانس دارم که هر دو مقطع رو دوره روزانه خوندم
  رشته دبیرستانم هم ریاضی بوده و میخوام کنکور تجربی ۹۶ شرکت کنم
  هدفم رشته‌های پرستاری یا فیزیوتراپی هست
  این رشته‌ها رو هم باید پردیس بین الملل بخونم یا دانشگاه سراسری هم میتونم بخونم؟

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   طبق اخرین قانون دفترچه سازمان سنجش اگر مدرک ارشد داشته باشید فقط میتونید در دانشگاه بین الملل تحصیل کنید. البته شاید برای سال اینده در این قانون تغییراتی ایجاد بشه.

 • Avatar رضا
  3 سال پیش

  این سوال رو هم لطفا جواب بدین
  یه بار کنکور سراسری روزانه قبول شدم و انصراف دادم، دو سال بعد دوباره کنکور دادم و روزانه قبول شدم و الان مدرکم فوق لیسانسه
  آیا میتونم سال بعد کنکور شرکت کنم و دانشگاه آزاد، پرستاری بخونم؟
  چون مدرکم ارشده حتی دانشگاه آزاد هم نمیتونم بخونم؟ و فقط باید بین الملل باشه؟

 • Avatar هستی
  3 سال پیش

  سلام خسته نباشید من می خوام خودمو برای کنکور ۹۶ تجربی آماده کنم رشته دبیرستانی من انسانی بوده از چند نفر شنیدم که باید نمره زیست و شیمی سوم دبیرستان داشته باشم چون سوابق تحصیلی تاثیر داره من نمیدونم درست گفتن یا نه ممنون میشم راهنماییم کنید.

 • Avatar ..
  3 سال پیش

  سلام برای زیست خیلی سبز به درد بخور هست؟؟ یا نه درضمن اونایی که قبلا کنکور دادن و الان میخوان دوباره بدن واقعا حق اونایی که امسال برا اولین بار کنکور میدن رو ضایع کنیه؟

  • Avatar دکتر افشار
   3 سال پیش

   باید کتاب متناسب با سطح شما انخاب بشه و کار بشه.با مرکز تماس بگیرین.۰۲۱۸۷۷۶۱۳۹۷

 • Avatar فاطمه
  3 سال پیش

  سلام خسته نباشین
  من الان مدرک کارشناسی دارم و دپلم ریاضی ۹۰ هستم میخواستم بدونم میتونم امسال دوباره کنکور بدم ؟کنکور تجربی

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   منعی وجود نداره اما اگر مدرک روزانه دارید قبول بشید باید شهریه پرداخت کنید

 • Avatar بهار
  3 سال پیش

  سلام .. خانم ۲۳ساله هستم در رشته ی گرافیک رایانه فوق دیپلم رو ب اتمام رسوندم
  قصد ادامه در پرستاری رو دارم ..اما واقعا نمیدونم چطور شروع کنم ..چون از کار و دانش به تجربی فکر میکنم یخورده مشکل باشه اما واقعا پرستاری رودوس دارم ..ولی با توجه به زمان و امکان تغییر در کنکور آیا باز شانسمو میتونم امتحان کنم ؟؟؟؟

  • Avatar Golestaneh
   3 سال پیش

   با شماره های دفتر تماس بگیرید.
   ۰۲۱۸۷۷۶۱۳۹۷

 • Avatar آرزو
  3 سال پیش

  سلام.من لیسانس فیزیک گرفتم.و برای ارشد دانشگاه قم روزانه قبول شدم یک ترم رفتم اما دیدم دیگه به فیزیک علاقه ندارم وانصراف دادم.بنظرتون میشه کنکور تجربی شرکت کنم؟و اینکه ازالان درس بخونم امکان قبولیم هست؟

  • Avatar دکتر افشار
   3 سال پیش

   سلام.بله چرا که نه.ولی حتما برای راهنمایی بیشتر با شماره مرکز مشاوران تماس بگیرید.
   ۰۲۱-۸۷۷۶۱۳۹۷

 • Avatar حسنا
  3 سال پیش

  منابعی که معرفی کردین عالین و مشابه بقیه سایت ها پراکنده گویی نکردین.

 • Avatar شهرزاد
  3 سال پیش

  سلام من ۲۵ سالمه سال ۹۳ کارشناسی عمران گرفتم، الان بنا به دلایلی که یکیش اشتغال هست تصمیم دارم پرستاری بخونم. یعنی بیشتر هدفم اشتغال تو این رشته هست. میخواستم بدونم آینده ی شغلی این رشته محدودیت سنی داره؟ و اگه از همین تاریخ شروع به خوندن کنم احتمال قبولیم هست؟

 • Avatar علی
  3 سال پیش

  با سلام من دانشجوی دکتری ریاضی هستم و الان میخوام کنکور سراسری شرکت کنم. میخواستم بپرسم آیا من میتونم دانشگاه آزاد پزشکی بخونم؟

  • Avatar دکتر افشار
   3 سال پیش

   سلام بله مشکلی ندارین.

 • Avatar سولماز
  3 سال پیش

  سلام خسته نباشین
  ممنون میشم راهنماییم کنین من کارشناسی علوم آزمایشگاهیم طرحمم تموم شده میخام دوباره کنکور بیس بدم.

  • Avatar دکتر افشار
   3 سال پیش

   سلام.برای مشاوره ی شخصی رایگان به کانال تلگرام مای کنکور به نشانی http://telegram.me/mykonkoor وارد شوید و از بیو کانال به آیدی بنده پیام بدین.در خدمتتون هستم.

 • Avatar poneh
  3 سال پیش

  سلام من تابستون رو هیچی نخوندم ولی میخوام رتبه۳ رقمی کنکور شم و حاضرم واسه این ک رتبه ۳ رقمی سم جونمم بدم ب نظر شما چه چجوری برنامه ریزی کنم

 • Avatar eli
  3 سال پیش

  با سلام
  با داشتن مدرک ارشد آزاد میتوان در رشته پزشکی یا دندان پزشکی دوره های روزانه شرکت نمود ؟

  • Avatar دکتر افشار
   3 سال پیش

   با سلام.بله مانعی ندارد.

  • Avatar eli
   3 سال پیش

   ببخشید پس چرا میگن دارندگان ارشد فقط میتوانند بین الملل شرکت کنند و شهریه پرداخت کنند؟

 • Avatar miad
  3 سال پیش

  با سلام
  من فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی مکانیک ۹۴ روزانه هستم و ورودی کارشناسی ارشد روزانه ۹۴ که فقط پایان نامه م مونده خواستم بدونم باید تاریخ انصراف من از ارشد تا په تاریخی باید باشد که بتوانم کنکور کارشناسی تجربی برای رشته دندانپزشکی رو بدم ؟

  • Avatar دکتر افشار
   3 سال پیش

   سلام.چون ارشد هستین باید بررسی کنین.برای کارشناسی روزانه دانشگاه های سراسری باید قبل از تاریخ برگذاری کنکور یعنی نیم سال دم تحصیلی باشد.

 • Avatar محسن
  3 سال پیش

  سلام خسته نباشید من ۲۷ سال دارم رشته تجربی بودم میخوام دوباره شروع کنم به درس خوندن کتاب های ریاضی و فیزیک رو که نگاهی انداختم دیدم هیچی یادم نمیاد و بلد نیستم .آیا کتابی هست که که این دو درس رو به زبان ساده و از ابتدا (اول دبیرستان)تا پیش دانشگاهی توضیح بده.ممنون

  • Avatar دکتر افشار
   2 سال پیش

   بله حتما.برای ارتباط مستقیم با بنده به آیدی تلگرام دستیار بنده به نشانی @soroushafshar پیام بدین.

 • Avatar ندا
  2 سال پیش

  با عرض سلام و خسته نباشید.سوالی در مورد تاثیر معدل داشتم. من سال ۷۹ مدرک پیش دانشگاهی ام را در گروه علوم انسانی گرفتم امسال قصد دارم در کنکور رشته تجربی شرکت کنم. و ظاهرا معدلم تاثیری در رتبه ام نداره. آیا این وضعیت در مقایسه با دانش آموزانی که معدل در رتبه اشون تاثیر داره به ضرر من هست یا خیر؟ فقط درصدهای دروسی که در کنکور پاسخ میدم نشانگر رتبه و تراز من خواهد بود؟و به نظر شما اگه دیپلم مجدد بگیرم برای شرکت در کنکور بهتره یا فرقی نداره.از راهنمایی تون کمال تشکر را دارم.

  • Avatar دکتر افشار
   2 سال پیش

   خبر تاثیر آن چنانی نخواهد داشت.موفق باشید.

 • Avatar Emad
  2 سال پیش

  سلام.من لیسانس حقوق دارم ولی بنا به دلایل و شرایطی ک برام پیش اومده الان میخوام دندون پزشکی بخونم.الان نیاز به مشاوره دارم.چجور باید ببینمتون؟

 • 2 سال پیش

  باعرض سلام و خسته نباشید
  خواستم بدونم برای فیزیک چه منبعی پیشنهاد می دهید؟
  آیا گاج نقره ای خوبه ؟
  نشرالگو چی؟

  • Avatar دکتر افشار
   2 سال پیش

   سلام خدمت شما.بسته به سطحتون و باه زمانی متفاوت است.

 • Avatar سمیه
  2 سال پیش

  سلام.من می خواستم یه منبع موثق از کتاب های ژنتیک و ریاضی داشته باشم چون واقعا سخته فهمید کدوم کتابا بهترن و خصوصا اینکه وقتمون خیلی محدودن و فرصت ریسک کردن نداریم.لطفا یه کتاب خوب از اموزش ژنتیک و ریاضی کنکور تجربی معرفی کنید ممنون میشم.

  • Avatar دکتر افشار
   2 سال پیش

   سلام.باید متناسب با سطحتون به شما کتاب معرفی بشه.

 • Avatar ابوالفضل
  2 سال پیش

  سلام
  من دیپلم ریاضی دارم و میخوام برای تجربی بخونم
  برای تست زیست چه کتابی معرفی می کنید؟ ( تا حالا زیست نخوندم اما از زیست خوشم میاد )
  همچنین برای ریاضیات چی پیشنهاد می کنید؟ (سطحم بالا نیست و میشه گفت متوسط رو به پایین )

 • Avatar Rahele
  2 سال پیش

  سلام
  راحله هستم ٣٢ساله ارشد اموزش زبان از دانشگاه ازاد و مدرس زبان
  قصد دارم کنکور تجربی شرکت کنم و علاقه به دندانپزشکی دارم ریاضی فیزیک اطلاعاتموکمه و در حد ضعیفه
  به زیست علاقه دارم و رشته تجربی بودم لطفاً راهنمایی کنید چطور میتونم موفق بِشم و اینکه روی دانشگاه ازاد حساب کردم نه دولتی
  ممنونم

  • Avatar دکتر افشار
   2 سال پیش

   لام لطفا به تلگرام دستیار بنده به نشانی @soroushafshar یک پیام ارسال کنید.

Call Now Button