پکیج برنامه ریزی روزانه ۶ ماهه تا کنکور ۹۸

1 سال پیش
برنامه ی 6 ماهه ویژه نظام جدید و قدیم

 

 

 

برنامه ی 6 ماهه ویژه نظام جدید و قدیم

برنامه ی ۶ ماهه ویژه نظام جدید و قدیم

پکیج برنامه ریزی روزانه ۶ ماهه تا کنکور ۹۸ نظام جدید و نظام قدیم 

دو پیکج مجزا هم برای نظام قدیم(دوم،سوم و پیش دانشگاهی ) و هم برای نظام جدید(دهم،یازدهم،دوازدهم)

توجه:داوطلبان کنکوری نظام جدید (دهم،یازدهم و دوازدهم)پکیج برنامه منطبق با کتاب درسی خود را دریافت کنند و داوطلبان پشت کنکوری نظام قدیم(دوم،سوم و پیش دانشگاهی)برنامه ی مختص کتاب های خود را در پایین دریافت نمایند)

درود بر همه ی شما کنکوریهای عزیز!

باز هم یک خدمت دیگر از مشاورین ((کنکور من)) برای شما عزیزان

بعد از مدتها انتظار و درخواست های مکرر شما برنامه ۶ ماهه ویژه ی عاشقان رتبه برتر شدن !

داستان ما:

چندین سال است که دکتر افشار و دستیارانشون در حال اماده سازی برنامه های ۴ ماهه و ۲ ماهه و تابستان برای شما عزیزان هستند.اما این بار دکتر افشار ایده ی آماده سازی برنامه ۶ ماهه را ویژه ی کنکور ۹۸ و با توجه به تغییرات آن دادند.خود دکتر شخصا مدیریت برنامه ریزی را بر عهده گرفتند.

این بود که برنامه ی ۶ ماهه تا کنکور بدنیا اومد! با این برنامه در این زمان به رشته ی مورد علاقت تو دانشگاه مورد علاقت می رسی به شری که به حرفای دکتر پله پله گوش کنی.

 

اونقدر انرژی مثبت و پیام های خوب و زیبا از شما دریافت کردیم تا بالاخره امسال هم برنامه ۶ ماهه تا کنکور رو  برایشما رتبه برترهای آینده با افتخار تقدیم میکنیم!این برنامه علاوه بر همه ی ویژگی هایش که در زیر می خوانید ، مهم ترین ویزگی این برنامه آموزش روش های طلایی مطالعه و تست زنی دروس است که کوله باری از تجربه ی مشاوران و اساتید در آن نهفته است و رمز کنکور استفاده از این روش های طلایی ابداعی و تجربه ی اساتید خواهد بود تا شما آزمون و خطا نکنین.

در این برنامه برنامه ریزی دقیق از روی منابع حرفه ای معرفی شده برات انجام شده است، آن قدر دقیق نوشته شده که برای مثال تو برنامه بهت گفته می شه:

(( د۱)فلان فصل از فلان کتاب رو این مقدار در فلان روز ها و با این زمان های مطالعاتی و با این روش بخون.ت۱)سپس در این زمان ، این مقدار تست بزن . د۲)سپس در این زمان دوباره از روی این منبع با روش مطالعاتی نقره ای دوره کن .د۳) واسه باره سوم با این روش نهایی طلایی دوره کن . ت۲)دوباره با روش نقره ای تست زنی در این زمان تست بزن و ت۳) سپس تست نهایی رو با روش طلایی تست زنی آموزش داده شده بزن))

راستی تو این برنامه به صورت مستقیم با دکتر سروش افشار در ارتباط خواهی بود و میتونی سوالاتت رو بپرسی و علاوه بر اون تو برنامه توسط تیم دکتر کنترل هم میشی که برنامتو درست و دقیق اجرا می کنی یا نه!دکتر سروش افشار به سخت گیر بودن معروفه! پس حتما ایشان و تیمشان کنترلت خواهند کرد!علاوه بر اون در بازه های مشخص پرسش و آزمون آنلاین هم خواهی داشت.

 

ویژگی های کلی برنامه:

۱-برنامه ریزی روزانه دقیق ساعتی نوسط دکتر سروش افشار برای ۶ ماه با روش ابداعی ایشان

۲- ۳ دور مطالعه و دوره ی دروس پایه و پیش از روی منابع و جزوات خاص حرفه ای معرفی شده همراه با روش استفاده

۳- ۳ دور تست زنی حرفه ای با ۳ روش پیوسته و متفاوت ابداعی دکتر سروش افشار برای تسلظ شما

۴- آموزش روزش های طلایی تست زنی و مطالعاتی که شما را از دیگران منتمایز خواهد کرد.

ویژگی های جدید  برنامه :

۱- فایل های صوتی مخصوص هر هفته: امسال با برنامه هر هفته یک فایل مشاوره ای صوتی از استاد رو خواهید داشت و استاد بصورت کاملا واضح و شفاف هدف برنامه و نحوه ی اجرای هر برنامه رو بصورت کامل برای شما توضیح میده جوری که احساس میکنید بصورت اختصاصی داره فقط و فقط به شما مشاوره میده! پس خیالت راحته که برنامه های هر هفته رو به درستی اجرا میکنی و میتونی خیلی زود پیشرفت کنی.

 

۲-فایل های صوتی مکمل : علاوه بر فایل های صوتی مخصوص هر هفته پس از خرید برنامه قسمتی با عنوان فایل های صوتی مکمل دریافت میکنید ! حالا این فایلها به چه دردی میخورن؟!

استاد  در این فایلها هفته به هفته کار شما رو سخت تر میکنه! یعنی شما باید علاوه بر اجرای برنامه اصلی تون این برنامه مکمل رو استفاده کنید تا کاملا تقویت بشید و بتونید خیلی زودتر از اونچه که فکرشو میکنید به هدف خودتون برسید!

در این فایلهای مکمل هر هفته یک برنامه خاص به شما داده میشه و شما ملزم به اجرای اون برنامه خاص تا روز کنکور هستید! بله درست متوجه شدید تا روز کنکور! این برنامه مکمل دقیقا انجام دادن کارهایی هست که رتبه های برتر انجام میدن و استاد عزیز برای شما هر هفته یک سورپرایز و یک برنامه مکمل رو آموزش خواهند داد.

۳-علاوه بر همه ی اینها امسال در برنامه ۶ ماهه فایل های متنی شامل اسرار تست زنی ، روش های مطالعه درسهای مختلف، نکات طلایی مشاوره ای کنکور و کلی مطالب مفید دیگه با خرید برنامه براتون ارسال میشه که مطمعن باشید ازش کلی استفاده خواهید کرد.

این سه ویژگی بزرگ و شگفت انگیز که به برنامه اضافه شده مسلما باعث میشه تا کنکوریها با دید بسیار واضح و روشن و بدون هیچ ترس و اضطرابی و با دونستن همه ی نکات و عوامل موفقیت ،با اجرای یک برنامه دقیق و منسجم به آرزوهای زیبای خودشون برسن!

پس وقت رو تلف نکنید! مهم نیست تا الان چقدر درس خوندید! مهم نیست در چه سطحی هستید! از خدای مهربون کمک بخواید و فقط با اراده و انگیزه شروع کنید و پس از خرید برنامه مو به مو اون رو اجرا کنید و به همراه اون از فایلهای صوتی استاد و برنامه ی مکملی که ایشون بهتون میدن استفاده کنید تا در پایان معجزه رو احساس کنید!

در پایان از پشتیبانی و زحمات دکتر سروش افشار به عنوان مدیریت سایت ((کنکور من)) بی نهایت تشکر میکنم که همیشه با نظرات و تجربیاتشون ما رو راهنمایی کردن و از آقای هم ممنونیم که همیشه پشتیبان طرح های خوب و بی نظیر برای کنکوریهای عزیز هستند…

با توجه به مشخص شدن اهمیت داشتن یک برنامه جامع برای زمان باقی مانده کنکور تیم مشاوره ای کنکور من برنامه ای در قالب ۲۴ هفته یا به عبارتی در ۶ ماه تهیه و تدوین نموده است تا بتواند دانش اموزان عزیز را در این زمان باقی مانده یاری دهد.

چه کسانی میتوانند از برنامه ویژه استفاده کنند:

همه ی دانش اموزان و همه ی افرادیکه عاشق رتبه برتر شدن هستند و از بی برنامگی خسته شده اند میتوانند از این برنامه استفاده کنند. حتی اگر تابحال مطالعه جدی نداشته اید و نتوانستید انطور که انتظار داشته اید مطالعه کنید این برنامه بهترین انتخاب برای شماست.

ویژگی های قبلی  برنامه ۶ ماهه:

۱-در این برنامه ۹۹% از مباحث مهم کل کتاب های درسی برای دوبار کاملا مطالعه و خوانده خواهند شد و علاوه بر آن تست زنی نیز میشوند.

۲-در برنامه برخی مباحثی که نیاز به مطالعه ی طولانی مدت و مستمر داشته اند و بنظر مشاورین کنکور من سوال خیز نبوده اند حذف شده است تا دانش اموزان بیشتر تمرکز خود را روی مطالب مهم تر قرار دهند.

۳- برنامه ها بصورت هفتگی میباشد . بدین صورت که برای هروز شما یک برنامه ویژه در نظر گرفته شده است و نحوه ی استفاده از برنامه نیز در ذیل ان همراه با توضیحات فراوان آورده شده است .

۴-ویژگی فوق العاده این برنامه زمانی اشکار میشود که حتی دانش اموزانی که تا بحال هیچ مطالعه ی جدی نداشته اند میتوانند در مدت ۶ماه باقی مانده تا کنکور به نحو احسن از ان استفاده کنند و قطعا نتیجه ی مطلوبی بگیرند.

۵-علاوه بر داشته برنامه منابع مهم و استاندارد تستی نیز در اختیار دانش اموزان قرار خواهد گرفت . پس دانش اموز نیاز به هیچ چیزی نخواهند داشت و تنها کاری که باید بکند تهیه منابع و اجرای برنامه با دقت و بطور کامل خواهد بود.

۶-نه تنها در این برنامه مطالب کنکور سه بار با کیفیت بالا مطالعه خواهند شد بلکه تست های کنکور های ده سال اخیر نیز بصورت مفهومی بررسی و خلاصه نویسی خواهند شد. این نکته بسیار حائز اهمیت است چون تقریبا هر سال درصدی ازسوالات کنکور از سوالات سالهای قبل و مشابه انها طرح میشود و تسلط به کنکورهای سالهای پیشین میتواند نتیجه ی شگرفی داشته باشد.

۷-درست است که برنامه برای ۶ماه تهیه و تدوین شده است اما هر دانش اموزی بنا به شرایط و موقعیت خود میتواند انرا برای خود شخصی سازی کرده و از ان استفاده کند . بنابراین برنامه کاملا انعطاف پذیر بوده و میتوانید انرا بنا به شرایط خود تغییر دهید.

۸-در برنامه ی مذکور بیشترین توجه به مباحثی شده است که اولا سریع و اسان یاد گرفته میشوند و ثانیا بیشترین سهم  سوالات را در کنکورهای سالهای اخیر داشته اند .

۹-این برنامه کاملا خود اموز بوده و بدون انکه به مشاور دسترسی داشته باشید میتوانید از ان استفاده کنید . ضمن انکه حتما فایل روش استفاده از برنامه را بدقت بخوانید تا با کلیات برنامه و روش کار اشنا شوید .

 

هزینه ی اصلی این برنامه حرفه ای ۶۰۰ هزار تومان است اما به مدت محدود با تخفیف ویژه فقط ۱۴۹ تومان قرار دادیم. تا بتوانیم سهم کوچی در موفقیت شما داشته باشیم.باید بگم این هزینه ۱/۱۰ هزینه ی مشاوره وب سایت در مدت برنامه می باشد اما قیمت برنامه را مثل همیشه به حداقل قیمت گذاشته ایم. گفتیم و باز هم می گوییم:موفقیت تنها هدیه ی ما به شما است. 

 

برای دانلود پکیج برنامه ریزی روزانه ۶ ماهه تا کنکور، بر روی دکمه ی پرداخت کلیک کنید و بعد از پرداخت لینک دانلود برای شما به نمایش در خواهد آمد.

 

خرید برنامه ریزی روزانه ۶ ماهه تا کنکور(دهم،یازدهم،دوازدهم):

 

خرید پکیج برنامه ریزی روزانه ۶ ماهه تا کنکور (دوم،سوم و پیش دانشگاهی):

امتیاز این مطلب
22
برچسب ها :
نویسنده مطلب دکتر افشار

22 دیدگاه

  22
  دیدگاه بگذارید

  avatar
  11 Comment threads
  11 Thread replies
  0 Followers
   
  Most reacted comment
  Hottest comment thread
  9 Comment authors
  دکتر افشارکیارشنجلاامیرMary Recent comment authors
    Subscribe  
  newest oldest most voted
  Notify of
  نازنین
  Guest
  نازنین

  با سلام و خسته نباشید. این پکیج رو اگ الان بخریم ک دی ماه هست، میتونیم انجام بدیم و درسارو تموم کنیم و رتبه بیاریم؟؟؟

  شادی
  Guest
  شادی

  سلام . خسته نباشید . من امسال پشت کنکوری نظام قدیمم و میخوام کنکور تجربی ۹۸ شرکت کنم . آیا میتونم از این برنامه برای کنکور “امسال” استفاده کنم و از الان ک وسط آذر هست تا وسط خرداد (۶ماه) بخونمش؟؟

  یلدا
  Guest
  یلدا

  سلام،برنامتونو تهیه کردم فوق العاده بود مرسی دکتر افشاررررر

  نیلوفر
  Guest
  نیلوفر

  برنامتون عالی بود،قطعا با این برنامه امسال می ترکونم.دمتون گرم.

  فرید
  Guest
  فرید

  من برنامرو خریدم،به چند تا از دوستامم گفتم بخرین،واقعا عالیه این برنامه.راستی دکتر افشار با من در ارتباط خواهند بود؟

  دریا
  Guest
  دریا

  واقعا نمونه نداره تیمتون.یه دنیا ممنون از شما و دکتر.

  بینام
  Guest
  بینام

  نمونه ای از برنامه میشه لطف کنید چند روزشو بزارید

  Mary
  Guest
  Mary

  باسلام و خسته نباشید
  اگر نتونستیم برنامه ی یک روز رو ب طور کامل اجرا کنیم چکار باید کنیم؟

  امیر
  Guest
  امیر

  درود،من برنامرو دانلود کردم ولی فایل مشکل داره، اکسترکت نمیشه و پوشه حاصل خالیه، چکنم؟

  نجلا
  Guest
  نجلا

  سلام خواهش میکنم پاسخ من رو بدید من وضعیت مالی خوبی ندارم وامسال هنوز شروع نکردم سوال اولم اینه اگه این برنامه بخرم کمکم میکنه اخه تو این اوضاع اقتصادی باید از نونم بزنم واینو بخرم وسوال دومم این برنامع چقد اینترنت مصرف میکنه وسوم من دیدم نوشته رسید خرید رو از ایمیل بردارم من از ایمیلم هیچی سردر نمیارم میترستم پول بریزم ونتونم برنام رو دانلود کنم

  کیارش
  Guest
  کیارش

  آیا این برنامه همون برنامست که یه چهار ماهه و یه دوماهه داره؟اگر اونه عالیه